ZDROWIE URODA RODZINA

Filozofia chirurgii plastycznej

Piękno jest odwiecznym marzeniem niemal wszystkich a wzorce piękna, którym jesteśmy wierni do dziś, powstały już w czasach antycznych. Niestety, natura, choć tak hojna w swej różnorodności, rzadko daje nam to, czego byśmy oczekiwali. Dziś już wiemy, że uroda ma wiele twarzy i jest niezależna od wieku. Zawdzięczamy ją nie tylko genom, ale i najnowszym osiągnięciom medycyny.

Nowoczesne kliniki chirurgii plastycznej są tworzone, by pomagać spełniać marzenia o pięknie. Pomagają uczynić pierwszy krok na drodze do odzyskania radości życia i pewności siebie. Udoskonalanie natury stało się szczególnie istotne w dzisiejszych czasach, gdy o sukcesie osobistym lub zawodowym często decyduje atrakcyjny, młody wygląd.

Uroda jest dziś niemal tak samo ważna jak dyplom dobrej uczelni, nic zatem dziwnego, iż zapotrzebowanie na zabiegi medycyny estetycznej w Ameryce czy Europie wciąż wzrasta (np. w Anglii o ponad 150% w ciągu ostatnich kilku lat) i nie jest to bynajmniej moda. Także w Polsce kobiety mają coraz większe wymagania i coraz wcześniej zaczynają myśleć o zachowaniu dobrego wyglądu i tzw. kapitału młodości.

Ponad połowa Amerykanek utożsamia piękno ze zdrowiem, w Polsce pogląd ten również staje się coraz popularniejszy. Jednak zanieczyszczenie środowiska, zmiany metabolizmu, a także stylu życia powodują, że pogarsza się funkcjonowanie i wygląd skóry, oczy stają się zmęczone i podkrążone. Stąd coraz większa popularność medycyny estetycznej, która umożliwia przywrócenie ładnego wyglądu i poprawę jakości życia.

2006 plastmed.pl
Osoby online: 1
Zdrowie ile Cię trzeba cenić ten tylko się dowie co Cię stracił...