ZDROWIE URODA RODZINA

Aquamid

Aquamid jest nowym wyrobem medycznym dla medycyny estetycznej. Korekcja estetyczna, która nie zanika. Korekcja, która nie wymaga zabiegu chirurgicznego i daje natychmiastowy efekt. Aquamid jest przeźroczystym żelem składającym się z 97,5% wody oraz 2,5% poliakrylamidu. Materiał ten jest bezpieczny i od wielu lat jest stosowany do produkcji elastycznych soczewek kontaktowych. W ciągu ostatnich kilku lat Aquamid został dokładnie przebadany pod względem możliwości korekcji tkanek miękkich. Badania kliniczne przeprowadzone w Europie potwierdzają jego bezpieczeństwo. Produkt posiada europejski znak bezpieczeństwa CE 0543 oraz został zgłoszony do polskiego Rejestru Wyrobów Medycznych.

Aquamid? jest unikatowym preparatem żelowym wstrzykiwanym podskórnie, przy pomocy cienkiej igły, powodującym natychmiastowy rezultat w postaci żądanego przez pacjenta kształtu.

Tuż po podaniu żelu lekarz delikatnie kształtuje miejsce wstrzyknięcia, tak by zarys nastrzykiwanej części twarzy był zgodny z oczekiwaniami pacjenta. Obserwując zabieg z użyciem żelu Aquamid? ma się wrażenie, że kształt ust, brody czy kości policzkowych pacjenta jest formowany niczym w pracowni rzeźbiarskiej.

Żel Aquamid? nie jest wyczuwalny, mimo że nie jest wchłaniany przez organizm. Oznacza to, że nie trzeba powtarzać zabiegu po kilku miesiącach. Preparat przez cały czas pozostaje w miejscu wstrzyknięcia, co jest jego unikatową cechą.

Zabieg z zastosowaniem żelu Aquamid? nie wymaga hospitalizacji ani znieczulenia ogólnego. W większości przypadków nie stosuje się nawet znieczulenia miejscowego. Bardzo cienka igła sprawia, że dyskomfort odczuwany przez pacjenta podczas podawania żelu jest minimalny.

Tuż po zabiegu miejsce korekcji może być miękkie i lekko opuchnięte, jednak wszystkie objawy ustępują po jednym-dwóch dniach. Można od razu powrócić do pełnej aktywności, jednak przez pierwsze dwa, trzy tygodnie od zabiegu zaleca się unikanie światła słonecznego.

Żel Aquamid? znajduje zastosowanie w zabiegach:
- powiększania ust
- korekcji zmarszczek i bruzd
- korekcji kości policzkowych
- korekcji brody
- wygładzania blizn potrądzikowych
- korekcji innych defektów.

2006 plastmed.pl
Osoby online: 12
Zdrowie ile Cię trzeba cenić ten tylko się dowie co Cię stracił...